Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 10 im. Przyjaciół Bajek DisneyaStrona pełni funkcję BIP

• Znaleziono 480 wiadomości.

• Ostatnia

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Dzień Ziemi, znany też jako Światowy Dzień Ziemi lub Międzynarodowy Dzień Ziemi – akcje prowadzone corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Ziemi

Informacja o naborze uczniów do integracyjnej klasy pierwszej w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi

Informujemy wszystkich rodziców, że warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola jest potwierdzenie przez rodzica/opiekuna kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną nie jest możliwe osobiste potwierdzenie woli na naszej placówce.

Uwaga! W dniu 08.04.2020, telefonicznie, będą Państwu przekazywane informacje dotyczące naboru do przedszkola na rok szkolny 2020/2021.

ZASADY POSTĘPOWANIA

Kategoria: Aktualności całość aktualności: PLAKAT

Propozycja quizu w języku angielskim od Pana Darka dla dzieciaków

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Angielski quiz